від 4 250 ₴
Розміри:
За потреби можливе фарбування вазонів у колір, згідно серії RAL K7.

Найпопулярніші кольори, серія гранітів (Чорний, сірий, коричневий)

Здійснюємо доставку на всій території України.
Пишіть нам або телефонуйте телефоном для консультації та замовлення 😉
📞+380 (95) 146-52-12 | +380 (99) 183-00-96 | +380 (68) 969-27-79 |
🏡М. Харків, ул. Букова 36
🚚Доставка на всій території України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бетон |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 140 кг |
| Об`єм | 60 л |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип | Вазон |
| Призначення | Для вуличних рослин |
| Встановлення | Підлогова |
| Форма | Фігурна |
| Дренажні отвори | Да |