від 6 700 ₴
Вазон Неаполь L - новинка компанії Віват. Серія бетонних вазонів Неаполь натхненний трубчастою формою багатьох рослин)
Характеристики:
За потреби можливе фарбування вазонів у колір, згідно серії RAL K7.

Найпопулярніші кольори, серія гранітів (Чорний, сірий, коричневий)

Здійснюємо доставку на всій території України.
Пишіть нам або телефонуйте телефоном для консультації та замовлення 😉
📞+380 (95) 146-52-12 | +380 (99) 183-00-96 | +380 (68) 969-27-79 |
🏡М. Харків, ул. Букова 36
🚚Доставка на всій території України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бетон |
| Діаметр | 480 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 220 кг |
| Об`єм | 50 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вазон |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Конус |