З кожним роком популярність бетонних ваз набирає обертів, адже довговічна ваза для вулиці із пластику – це міф. Ваза Три Гетери має не тільки висоту 65 см і діаметр 42 см, але й витончений дизайн. На монолітному постаменті закріплена витончена ніжка, а велика чаша для квітів чи декору прикрашена в'яззю орнаменту.
Характеристики:
Варіанти фарбування виробу
Базові кольори:

Художнє фарбування:

Доставка в будь-який регіон України будь-якими службами доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Бетон |
| Діаметр | 420 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 88 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |